magia-1
magia-1-
magia-2
2
magia-3
3

Michael Michał Przybyłowicz – jeden z najbardziej znanych ezoteryków w Polsce.

Udzielał wywiadów m.in. dla “Wydarzeń” w telewizji Polsat, programu “Tydzień na czerwonym dywaniku w VOX Music TV”, Radio Czwórka Polskie Radio oraz Radia Mazowsze. Prowadził programy dla telewizji TVN, TVN7, TVN Meteo oraz Polonii 1.

Dyplomowany tarocista, jasnowidz, aktor, trener i coach pewności siebie, psychoterapeuta.

Pomaga w odnajdywaniu zaginionych osób, współpracuje z wieloma stacjami telewizyjnymi jak i radiowymi w celu przepowiadania przyszłości jeśli chodzi o prognozy polityczne, gospodarcze, krajowe i ogólnoświatowe.

Specjalizuje się głownie w kartach tarota, jasnowidzeniu. Oprócz tego swoje przepowiednie wzbogaca numerologią czy tarotowym portretem numerologicznym.

Wykonuje oczyszczania energetyczne oraz przesyła uzdrawiającą energię reiki.

Według klientów i portali z którymi współpracuje ma 100% sprawdzalności.

Z pasją wspiera swoich klientów w budowaniu prawdziwej wewnętrznej pewności siebie w każdej życiowej sytuacji.

  • Suma wszystkich poranków w moim życiu spowodowała, że   wyszedłem ze swoją pasją do ludzi, którzy na drodze świadomego i   pełnego życia chcą wiedzieć jak i co dalej?

    Kiedy Ty wreszcie zdecydujesz powierzyć mi swój problem znajdę dla   Ciebie najlepszą drogę. Sam zdecyduj czy jesteś gotowy zaprosić mnie do   swojego misterium życia teraz czy wtedy gdy dojrzejesz do prawdziwych   odpowiedzi.

    Michael Michał Przybyłowicz

Biblioteka video

 

Wiadomości

Nie daj się jesieni

Już tylko tydzień został nam do kalendarzowej jesieni. Chociaż w tym roku pogoda nas rozpieszcza, przygotowałem dla Was kilka pomocnych informacji, jak uchronić się przed ponurym nastrojem, brakiem chęci do życia i działania w okresie jesiennym. Zapewne zauważyliście już, że dni stają się coraz krótsze, przez co zmniejsza się ilość światła czy promieni słonecznych. Deszczowa…

Details

Magia i kolory świec…

Co to jest magia świec i jak ją mogę wykorzystać? Te pytania zadają sobie osoby, które zaczynają praktykować magię świec i chcą zgłębić jej tajniki. Wielu z Was może stwierdzić, że nigdy nie paliło świec z daną intencją i nie wykonywało żadnego osobistego rytuału. Czy oby na pewno? Sięgnijmy zatem pamięcią wstecz. Przypomnijmy sobie dzień…

Details

Jak oczyścić mieszkanie ze złych energii?

Bezsenność, brak chęci do życia, ciągłe zmęczenie, ciężka energia- to mogą być sygnały, że z naszym mieszkaniem coś jest nie tak. No właśnie, tylko gdzie szukać przyczyny? Przede wszystkim należy pamiętać, że ściany, budynek również mają własne tak zwane “DNA”. Zanim zdecydujemy się na zamieszkanie w owym miejscu, powinniśmy najpierw sprawdzić ile lat ma budynek,…

Details

Współpracujemy

ezo

Michael Michał Przybyłowicz- jeden z najbardziej znanych ezoteryków w Polsce.

Suma wszystkich poranków w moim życiu spowodowała, że wyszedłem ze swoją pasją do ludzi, którzy na drodze świadomego i pełnego życia chcą wiedzieć jak i co dalej? Kiedy Ty wreszcie zdecydujesz powierzyć mi swój problem znajdę dla Ciebie najlepszą drogę. Sam zdecyduj czy jesteś gotowy zaprosić mnie do swojego misterium życia teraz czy wtedy gdy dojrzejesz do prawdziwych odpowiedzi.

Magik 2

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
ezo