0
Godzin Live
0
Obejrzało nas widzów
0
Lat doświadczenia
0
Produkcji TV
BE ONLAJN– cyfrowa platforma telewizyjna
Nieograniczony zasięg techniczny. Wiele kanałów tematycznych.

PROJEKT BE ONLAJN

Od 16 lat funkcjonujemy w rynku mediów, robimy produkcję, transmisje na żywo, promocję, reklamę, polecamy komentatorów, dobieramy prowadzących, organizujemy eventy. Na świat mediów patrzymy globalnie.

Media, obraz, transmisja, produkcja, dźwięk, promocja, wizerunek, emocje tworzą jedną całość w której się obracamy.

W naszym doświadczeniu stykamy się z potrzebami tych, którzy chcą coś produkować, pokazać, transmitować, przekazać, promować, po drugiej stronie lustra znamy potrzeby widzów, którzy chcą oglądać w dobrej jakości to, czego nie pokazuje telewizja. Zarówno w strefie  rozrywki, sportu, jak i biznesowego przekazu.

Be onlajn łączy to w całość i tworzy miejsce, gdzie nie ma znaczenia, po której stronie lustra jesteś.

Chcemy poprzez kanały naszej telewizji zapewnić dostęp do transmisji na żywo wszystkim tym, którzy poszukują profesjonalnego przekazu, oraz odbioru.

Be onlajn to oparta na nowoczesnej technologii, telewizja dostępna przez Internet. Na naszej platformie telewizji on-line można zobaczyć transmisje z: wydarzeń sportowych, kulturalnych, rozrywkowych, informacyjnych oraz edukacyjnych.

Przewagą Be onlajn nad telewizją tradycyjną jest nieograniczone dotarcie terytorialne oraz minimalizacja barier technologicznych dla widzów, co możliwe jest dzięki nowoczesnej platformie telewizyjnej oraz rozproszonych na całym świecie sieci serwerów, co pozwala nam na obsługę transmisji do 2 milionów widzów jednocześnie.

.

NASZE ZAŁOŻENIA

  • Albo róbmy to co lubimy i róbmy to solidnie i z pasją, albo lepiej nie róbmy nic.
  • W dłuższej perspektywie czynnikiem determinującym każdy sukces są ludzie, a ludzi mamy dobrych, ponieważ praktyka to jedna z najdroższych szkół, jakie kończymy, można by rzec – bez końca.
  • Wiemy, że kluczowe jest wzajemne zaufanie. Nasi klienci nam ufają, bo wiedzą, że przy każdym projekcie dajemy z siebie maksimum możliwości.
  • Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem biznesowym, który sumienność i rzetelność potrafi połączyć z nieszablonowym podejściem i nowatorskimi metodami produkcji.

NASZE DOŚWIADCZENIE

PRODUKCJA TELEWIZYJNA
MARKETING, PROMOCJA
PRODUKCJA EVENTÓW, IMPREZ MASOWYCH
FOTOGRAFIA

NASZ ZESPÓŁ

on2

Rafał

Kapitan okrętu.

ON, kapitan okrętu, jest pasjonatem telewizji. Zawsze marzył, żeby robić telewizję i niemal od zawsze ją robi. Wytrwale prowadzi okręt do celu. Mądrość i spokój ma w sobie kapitański.

ona2

Marta

Sternik, wiatr i żagiel.

ONA, sternik, wiatr i żagiel…, głównie wiatr, a może i huragan, co sam sobie w żagle dmucha. Wiecznie z głową pełną pomysłów, mądrości jej nie brak, ale do kapitańskiego spokoju raczej jej daleko.

Kierownik Produkcji TV
Redaktor Naczelny / Dziennikarz
Montaż / Post produkcja
Grafika / Animacja
Dziennikarz
Dźwiękowiec
Dźwiękowiec
Dźwiękowiec
Światło / Scenografia
Operator kamery
Operator kamery
Operator kamery
Operator kamery
Operator kamery
Operator kamery
Operator kamery
Operator kamery
Operator kamery
Fotograf